نشانی : تهران، خیابان دکتر شریعتی, روبروی ایستگاه مترو شریعتی, نبش خیابان زیبا, ساختمان زیبا پلاک 66-64, طبقه سوم​, واحد ۹
تهران ، خیابان دکتر شریعتی , روبروی ایستـگاه مترو شریعتی , نبش خیابان زیبا , ساختمان زیبا پلاک 64-66 , طبقه سوم​ , واحد 9
021-91015050

شرکت تدبیر‌اندیشان دُرسا با هدف توسعه و مشاوره تخصصی در زمینه‌ی شبکه‎‌های سازمانی و مخابراتی و ارائه‌ی خدمات برای دیتاسنترها، شبکه و زیرساخت و همچنین تجهیزات نظارت تصویری و اعلام سرقت فعالیت خود را آغاز کرد.

بیانیه ماموریت دُرسا :خلق ارزش جدید، القا و محفوظ کردن مشتریان خود با بهترین محصولات و خدمات

بیانیه چشم انداز دُرسا: با اشتیاق، افتخار و سرعت، برقراری ارتباط فعال با مشتریان به منظور ارائه محصولات و خدماتی که فراتر از انتظارات آن‌هاست.

ارزش های بنیادین : یکپارچگی، مشتری‌گرایی، خلاقیت و فعالیت‌های چابک و خلاق را به عنوان ارزش قرار داده و افراد با انگیزه و روحیه تیمی را مورد احترام قرار داده‌ایم. هم‌چنین از موضوعات محیط زیستی، ایمنی و جامعه حمایت می‌کنیم. با این ارزش‌ها، پاداش‌های ممتازی را برای تمامی افراد مشترک با درسا به ارمغان می‌آوریم.

 

افتخارات تدبیر اندیشان دُرسا

مجموعه­‌ی تلاش­‌های چندین ساله­‌ی شرکت دُرسا، موجب شده تا این شرکت با برنامه­‌ریزی دقیق در حوزه­‌ی سیستم ‌های مدیریتی، موفق به کسب افتخارات زیر شود :

برند محبوب گارانتی در کشور از دیدگاه مشتریان

نمایندگی برند TVT در خاورمیانه

نمایندگی برند HILOOK در ایران

نمایندگی برند MikroTik

نمایشگاه IPAS 2018

نمایشگاه IPAS 2019

نمایشگاه Intersect دبی

نمایشگاه CPSE چین

نمایشگاه COMEX عمان

نمایشگاه IFSEC لندن

نمایشگاه GITEX دبی