نشانی : تهران، خیابان دکتر شریعتی, روبروی ایستگاه مترو شریعتی, نبش خیابان زیبا, ساختمان زیبا پلاک 66-64, طبقه سوم​, واحد ۹
تهران ، خیابان دکتر شریعتی , روبروی ایستـگاه مترو شریعتی , نبش خیابان زیبا , ساختمان زیبا پلاک 64-66 , طبقه سوم​ , واحد 9
021-91015050

نماینده انحصاری محصولات TVT در ایران

 
معرفی برند TVT
 
دوربین مداربسته ابزاریست که برای نظارت بر یک فضا و بالا بردن امنیت در بسیاری از مکان های خصوصی و عمومی استفاده می شود. در این صنعت رو به گسترش و بازار بزرگ دوربین های مداربسته برند های زیادی از کشورهای مختلف فعالیت می کنند و البته مانند بسیاری از کالاهای دیگر کشور چین یکی از بازیگران اصلی این صنعت به حساب می آید. دو برند معروف هایک ویژن و تی وی تی معروف ترین برند های چینی فعال در زمینه تولید دوربین های مداربسته و تجهیزات حفاظت تصویری به حساب می آیند و ما در این مقاله سعی می کنیم برند تی وی تی را به شما معرفی کنیم.

سرعت تحولات تکنولوژی در صنایع مختلف در دو دهه اخیر به حدی زیاد بوده است که شرکت های فعال در زمینه تکنولوژی تنها در عرض یک دهه توانسته اند به سرعت سهم بازار خود را افزایش دهند. شرکت تی وی تی یکی از شرکت های موفق یک دهه اخیر در صنعت دوربین های مداربسته و تجهیزات حفاظت تصویری است. این شرکت با تمرکز بر توسعه بخش های تحقیق و توسعه فن آوری های هوشمند امنیتی و همچنین با گسترش خطوط تولید یکپارچه در سرتاسر کشور چین امروز به یکی از شرکت های با فناوری بالا در صنعت امنیت در سرتاسر جهان تبدیل شده است. سرمایه گذاری های وسیع این شرکت در ۵ سال اخیر در زمینه نوآوری های امنیتی مبتنی بر هوش مصنوعی باعث شده است که بازار این شرکت در این سالها در سرتاسر جهان گسترش یابد. برای مثال این شرکت تمرکز خود را بر روی الگوریتم یادگیری عمیق، پردازش داده‌های بزرگ، کنترل اماکن به کمک شبکه و در نتیجه تولید کردن محصولات با کیفیت بالا و سیستم های هوشمند امنیتی قرار داده است.

اهمیت سیستم های حفاظت تصویری هوشمند
 
 

همانطور که به دنیای هوشمند قدم می گذاریم سیستم های امنیتی و حفاظتی ما نیز به شدت هوشمند شده اند. استفاده نهادهای مدیریتی و امنیتی در تمام کشورهای جهان از سیستم های  حفاظتی مانند دوربین های مداربسته یک امر اجتناب ناپذیر به حساب می آید و در نتیجه در سالهای آینده نیز شاهد شدت یافتن این تکنولوژی ها در زندگی های روزمره خود خواهیم بود.

در میان تکنولوژی های مختلف دوربین های مداربسته پیشرفته ابزاری هستند که ما برای امنیت و نظارت بر مکان های خاص از آنها استفاده می کنیم و تمام مردم با این تکنولوژی آشنایی دارند چرا که  همه ما چیزی داریم که ارزش محافظت از آن برای ما بسیار مهم است. خانه، ویلا و مغازه و کالاهایی که در انبار قرار داده ایم از جمله مکان هایی هستند که همگان سعی می کنند امنیت این مکان ها را از طریق نصب دوربین مداربسته افزایش دهند.  بنابراین امنیت امروز مکان های شهری ما به هر شکل با تکنولوژی های پیشرفته دوربین های مداربسته گره خورده است.

اما این بازار نیز به مانند دیگر کالاها برندهای مختلفی را در خود جای داده است که همه در حال رقابت برای فروش محصولات خود در سرتاسر جهان هستند. متاسفانه در این زمینه کشور ما قادر به تولید محصولات با کیفیت و رقابتی نیست و در نتیجه ناچار به وارد کردن این محصولات از کشورهای پیشرفته هستیم. در ادامه این مقاله یکی از برندهای معتبر و معروف فعال در زمینه تجهیزات حفاظت تصویری و دوربین های مداربسته با نام تجاری تی وی تی را به شما معرفی می کنیم.

 

تاریخچه شرکت TVT
 
 

همانطور که اشاره کردیم، برند تی وی تی را می توان یکی از برندهای معتبر در حوزه جهانی صنعت امنیت به حساب آورد. این شرکت چینی از سال ۲۰۰۴ فعالیت خود را آغاز کرده و مقر اصلی این شرکت نیز در شهر شنزن چین واقع شده است. از نظر زیرساخت های تولیدی نیز باید به این موضوع تاکید کرد که برند تی وی تی دارای مرکز تولید مستقل و پایگاه تحقیق و توسعه است که شعبه هایی را در بیش از ۱۰ استان و شهر در کشور چین تأسیس کرده و رقابتی ترین محصولات و راه حل های امنیت ویدئویی را به بیش از ۱۲۰ کشور در سراسر جهان عرضه می کند.

همچنین برند تی وی تی را می توان یکی از اصلی ترین رقبای برند های مطرح دوربین مداربسته مانند هایک ویژن و داهوا نیز به حساب آورد. بر اساس رویکردهای بازاریابی در صنعت امنیت، افزایش حجم تولید و کاهش قیمت تمام شده با حفظ کیفیت محصول می تواند یک راهکار اساسی برای توانایی رقابت در بازار برای شرکت های تولید کننده سیستم های حفاظتی باشد و شرکت تی وی تی این استراتژی را به نحو احسن در طول ۱۵ سال حیات خود به اجرا گذاشته است.

از سوی دیگر داده های آماری از فروش محصولات امنیتی در سراسر دنیا نشان می دهد که شرکت تی وی تی در دو سال اخیر توانسته است با به کار گیری بهبود کیفیت و افزایش میزان تولید سهم خود را از بازار جهانی دوربین های مداربسته به میزان قابل توجهی افزایش دهد. به عبارتی دقیق تر با نگاهی به آینده، برند TVT را باید یکی از مهمترین بازیگران صنعت حفاظت تصویری در دنیا به حساب آورد.

در ایران نیز محصولات تی وی تی از طریق شرکت تدبیر اندیشان دُرسا به فروش می رسند. همچنین بعد از فروش دوربین مداربسته، می توانید خدمات نصب دوربین مداربسته را نیز از شرکت درسا دریافت کنید و به این ترتیب شما هیچ نگرانی در زمینه نصب دوربین های مداربسته  نخواهید داشت.

چشم انداز برند TVT
 

برند تی وی تی چشم انداز بسیار وسیع و گسترده ای برای خود ترسیم کرده است، این شرکت قصد دارد در آینده تعداد نمایندگی های خود را باز هم بیشتر کرده و خود را به یکی از غول های قدرتمند در عرصه تولید و فروش دوربین مداربسته در سطح بازار جهانی تبدیل نماید. البته در حال حاضر نیز این برند یکی از قدرت های بلامنازع در این حوزه به شمار می رود و این موضوع بر هیچکس پوشیده نیست. کیفیت بالای دوربین های مداربسته تی وی تی باعث شده تا مراکز تجاری و دولتی بسیار زیادی در سراسر دنیا از این محصولات بهره مند شوند.تی وی تی به مانند بسیاری از تولیدات کشور چین سعی می کند که همان کیفیت محصولات کشورهای اروپایی و آمریکایی را باقیمت بسیار کمتری به مشتریان عرضه کند و در نتیجه به راحتی می توان پیش بینی کرد که سهم این شرکت از بازار امنیت جهانی در سالهای آینده به شدت افزایش خواهد یافت.

در طول سال های توسعه شرکت تی وی تی اهمیت زیادی به تحقیق و توسعه محصول و نوآوری در فن آوری داده است و این شرکت همچنان به سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه ادامه می دهد. پرورش نسل مهندسین ارشد و کارشناسان فنی با کیفیت بالا در تعدادی از فن آوری های اصلی پیشرو باعث شده است که برند تی وی تی به طور گسترده ای در مورد صنایعی مانند شهر امن ، امور مالی، حمل و نقل ، املاک و مستغلات ، آموزش ، زنجیره تجاری و … پیشرو باشد.

فناوری کدک صوتی و تصویری، الگوریتم پردازش ویدئو ۳A، الگوریتم تجزیه و تحلیل هوشمند فیلم و یادگیری عمیق، انتقال و ذخیره سازی ابر، پردازش داده های بزرگ، کنترل و انتقال شبکه، نظارت بر ویدئو موبایل از جمله موضوعاتی است که شرکت تی وی تی بر روی توسعه این فناوری های نیز تمرکز ویژه ای دارد.

نمونه تصویر دوربین TVT