نشانی : تهران، خیابان دکتر شریعتی, روبروی ایستگاه مترو شریعتی, نبش خیابان زیبا, ساختمان زیبا پلاک 66-64, طبقه سوم​, واحد ۹
تهران ، خیابان دکتر شریعتی , روبروی ایستـگاه مترو شریعتی , نبش خیابان زیبا , ساختمان زیبا پلاک 64-66 , طبقه سوم​ , واحد 9
021-91015050

چه دوربينی برای فضای شما مناسب است ؟

دوربین‌های بیرونی برای محیط‌های خارج ساختمان جایی که معمولا دوربین در معرض عوامل محیطی از قبیل باد, باران, برف, گرد و غبار, سرما و گرمای شدید و… استفاده می‌شوند. این دوربین‌ها علاوه بر ساخت داخلی مناسب برای شرایط سخت آب و هوایی از کاورهای محافظ محکم که در داخل آن‌ها از فن و هیتر مخصوص بهره می‌برند استفاده می کنند.
دوربین‌های مدار‌بسته داخلی برای محیط های داخل ساختمان مانند اتاق‌ها, فروشگاهها, ادارات, راهروها, پارکینگ‌های سرپوشیده …. که بطور معمول برای این محیط‌ها از دوربین‌های دام استفاده می شود.
دلیل این انتخاب آن است که اولا زاویه دید دوربین مشخص نیست و دوم اینکه افراد ثانی به راحتی قادر نخواهند بود زاویه دید آن را دستکاری کنند.
برای اتاق‌هایی با متراژ کمتر از 12متر بهتر است از دوربین‌هایی با لنز ثابت استفاده شود (دوربین های دام).

برای اتاق‌هایی با متراژ بیشتر از 12متر مانند سالن‌های کنفرانس بهتر است از دوربین‌هایی با لنز وریفوکال که البته به صورت دام می‌باشند استفاده شود.
راهرو ها و ورودی ها:
با توجه به اینکه این مکان‌ها از نظر امنیتی در درجه بالایی می‌باشند لذا بهتر است در شب و در تاریکی مطلق نیز تصویری قابل قبول به شما ارائه دهند. به همین منظور دوربین‌های دید در شب که به‌ وسیله دیودهای الکترونیکی که اشعه مادون قرمز از خود ساتع میکنند پیشنهاد می‌شود.

مکان‌هایی نیز هستند مانند ورودی‌های اصلی ساختمان که بطور معمول بین دو محیط داخل و خارج تفاوت‌هایی از نظر نوری وجود دارد. برای چنین محیط‌هایی دوربین‌های واید داینامیک ارائه می‌شوند که خاصیت خنثی کردن این اختلاف نور را دارند.
فضاهای بیرونی ساختمان: (فضاهای باز, پیاده‌روها, پارکینگ‌ها)
این محیط‌ها مستلزم داشتن دوربین‌هایی هستند که لنز وریفوکال, کاور, و قابلیت دید در شب بودن را دارا باشند.

اما برای پارکینگ‌های عمومی که علاوه بر نظارت, ورود و خروج خودروها نیز حائز اهمیت است, از دوربین‌های کارلایسنس (پلاک خوان) استفاده می‌شود. این دوربین‌ها بوسیله نرم‌افزار مخصوص خود, توانایی ثبت پلاک خودروها را دارا می باشند.
سالن‌های صنعتی:
سالن‌های صنعتی مکان‌هایی وسیع هستند که مطمئنا شما نمیتوانید بوسیله دوربین‌های معمولی تمامی محیط را پوشش دهید. برای این منظور دوربین‌های اسپید دام که قابلیت زوم اپتیک تا 36 برابر و نیز چرخش حول محور افقی تا 360 درجه و محور عمودی تا 90 درجه را دارا می‌باشند توصیه می‌شود. این دوربین‌ها به 2 نوع داخلی و خارجی عرضه شده که هم در داخل محیط و هم در خارج و در برابر بارندگی مقاوم می‌باشد.